Anasayfa Haberler Duyurular İletişim Düğün -Sünnet Takvimi Ziyaretçi Defteri Arama 19 Nisan 2014 Cumartesi 
DİRLİK BİRLİKTEDİR.
Üye Giriş
Kullanıcı
Parola
Yeni Kayıt
Parolamı Unuttum
İstek, Şikayet ve Öneri Bildiriminde Bulunmak için tıklayınız...
Hata Bildiriminde Bulunmak için tıklayınız...
KAMERALARLA ÇANKIRI
Çankırı Belediyesi ÖnüAtatürk BulvarıBüyük CamiiAtatürk Heykeli
Çayırpınar Köyü
 Köyümüz
 Yer isimleri
Köyde Sülaleler
Muhtarlarımız
Esnaflarımız
Mezunlarımız
Şehitlerimiz
Sanal Mezarlık
Ziyaretçi Defteri
Cep MESAJ Sistemi
Sizden Gelenler
Eski Fotoğraflar
Anılar
Şiirler
Sizin İçin Seçtik
Dernekler
Ankara
Çankırı
İstanbul
Dernek Tüzüğü
54.235.36.164
0
60
4334
13107
89205
815050 / 1533828
 
Veli Bilgilendirme Sistemi
 
2010 Bahar Şenliği Resimleri

RESİMLER
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ


      Kıymetli gönül dostlarımız;


     Sizlere sıradan değil fark yaratan bir anlayışla, yeni teknolojileri kullanarak duygu, düşünce ve kültürel değerlerinizi diğer köylülerimizle paylaşmanızı sağlayacak bir sanal ortam sunmaktır.
     Esas amacımız, daha uzun bir zaman aralığında ortaya konulacak, köyün her yönüyle geniş olarak tanıtımını sağlayacak, kuşaktan kuşağa intikal ettirilecek, beğeni ile okunabilecek, bir eser sunabilmektir. Bu amacımızın gerçekleşmesinde katkılarını esirgemeyecek herkese şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Haberin tamamını okuyabilmek için tıklayınız...

HABER : ESRA NUR ÇELİK AMELİYAT OLDU 15.04.2014 
Kabadaçgil sülalesinden Çankırı’da ikamet eden Ali Osman YORULMAZ’ın torunu Esra Nur ÇELİK 15.04.2014 Salı günü apandist rahatsızlığı nedeniyle Çankırı Devlet Hastanesinde (Merkez) ameliyata alındı. Aileye ve hatamıza acil şifalar diler, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. 
Bu habere 6 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : UMRE YOLUNDA 15.04.2014 
Sülmanşahingil Sülalesinden Çankırı’da ikamet eden Abdullah SERT , Çonagil Sülalesinden Ahmet SERT ile Ustagil Sülalesinden Ali ve eşleri Zilfi GÜLŞEN 20 günlüğüne umreye revan oldular. Kardeşlerimiz 14.04.2014 Pazartesi akşam saat:23:30’da Çankırı’dan kutsal beldelere yolculuğa çıktılar. Allah yolunuzu açık, umrenizi kabul etsin. Bizlerden de kutsal beldelere selam götürünüz. Ülkemizin birlik ve dirliğinin bozulmaması için dua bekler, dualar ederiz.  

Bu habere 4 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : KUTLU DOĞUM HAFTASI KONFERANSA DAVET 15.04.2014 
Diyanet İşleri Başkanlığı Çankırı iL Müftülüğünce 16 Nisan 2014 Çarşamba günü saat: 20:00’de Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesindeki konferansa kardeşlerimiz davetlidir. Program: Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı – Kur’an-ı Kerim Tilaveti – İl Müftüsü Arslan TÜRK’ün konuşmaları- Protokol Konuşmaları – İlahi Dinletisi – Prof.Dr.Ali ERBAŞ’ın konuşmaları(D.İ.B. Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü) 
Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız...
HABER : KÜÇÜKLÜDE YANDIN 13.04.2014 
Komşu Köyümüz Küçüklüde öğle saatlerinde henüz sebebi bilinmeyen bir nedenle iki katlı ahşap binada yangın çıktı. Ev sahibi Bilal BAYRAM Beyin ailesinin evde bulunmaması nedeniyle herhangi bir can kaybı yaşanmayan yangında maddi hasar meydana geldi. Çankırı itfaiye ekibi ve İl Özel İdaresine ait tankerlerle yangın söndürüldü. Yangına Küçüklü halkı ilk müdahaleyi yaparken bir çok eşya ve araç yangın mahallinden çıkarıldı. Aileye geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. 

Bu habere 3 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : MEVLİDE BUYRUN - ÖMER- DÜRDANE ÖZKAN 12.04.2014 
Fisiyingil sülalesinden rahmetli Ömer ÖZKAN ve eşi Dürdane(Döndü) ÖZKAN adına 27.04.2014 Pazar günü saat 11:00’de Fatih Camiinde Mevlid-i Şerif Kıraat olunacaktır. Mevlid-i Şerife tüm kardeşlerimiz davetlidir. Mekanları Cennet Olsun. Fotograf için haber resmini tıklayınız. 
Bu habere 5 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : SELAMİ SERT UMREDE 11.04.2014 
Sülmanşahingil Sülalesinden Çankırı’da ikamet etmekte olan Selami SERT bir haftalığına umreye gitti. Sert 09.04.2014 Çarşamba günü Çankırı’dan kutsal beldelere yolculuğa çıktı.. Allah yolunuzu açık, umrenizi kabul etsin. Bizlerden de kutsal beldelere selam götürünüz. Ülkemizin birlik ve dirliğinin bozulmaması için dua bekler, dualar ederiz. Foto için haber resmini tıklayınız. 
Bu habere 5 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNULDU 11.04.2014 
07.04.2014 Pazartesi günü Çayırpınar Köyü Dernek Yönetimi ve Muhtarı ile birlikte Çankırı Belediye Başkanı Sayın İrfan DİNÇ Beyi makamında ziyaret ettik. Dernek yönetimi olarak Belediye çalışmalarında yeni dönemde de kendilerine başarılar diledik. 3.dönem belediye Başkanlığının kendisine, Çankırı’mıza hayırlar getirmesi dileğiyle. Foto için haber resmini tıklayabilirsiniz. 
Bu habere 2 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : FEYZULLAH GÖKMEN KÖYLÜLERİMİZE İKRAMDA BULUNACAKTIR 11.04.2014 
30 Mart 2014 Mahlli İdareler seçimi sonucunda köyümüz muhtarlığına seçilen Feyzullah GÖKMEN 13.04.2014 Pazar günü öğle namazını müteakip Çayırpınar Köyünde köylülerimizin ağzını tatlandıracaktır. Pazar günü saat 12 ‘de Kucaklama Taşı Mevkii BİM Market önünden köye araç kaldırılacaktır. Yapılacak hatim duası ardından katılımcılara yemek ikramında bulunulacaktır. Bir önceki dönem Muhtarlık görevi ifa eden Sayın Celalettin ÖZKAN Beyefendiye ve değerli azalarına hizmetlerinden dolayı WEB Sitesi ve Dernek Yönetimi adına teşekkür eder, yeni muhtarımıza ve azalara ise yapacakları çalışmalarda başarılar dileriz. 

Bu habere 3 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : CAMİ ONARIM ÇALIŞMALARI 11.04.2014 
Çayırpınar Köyü Camii için dernek yönetimince yapılan proje kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığınca derneğimize 5.000 TL ödenek aktarılmıştır. Bu ödenek ile (Resimdeki 1 numaralı bölüme) caminin yanından üst kata bayanların çıkışı için ara dinlenmesi bulunan bir merdiven yaptırılacaktır. Merdiven beyaz çimentolu mozaik ile kaplanacak, merdiven kenarlarına demir parmaklık yapılacaktır. Üst kat giriş  

Bu habere 9 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
HABER : MUSTAFA KIZI KÜBRANIN DÜĞÜNÜNE BUYRUN ANKARA 01.04.2014 
Kübra-Aydın “Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.” Zahide-Mustafa EFE ( 0535 963 53 59) Aysel-Ali GÖKDUMAN ( 0542 296 17 47) Kına: 19 Nisan 2014 Cumartesi Saat:18:00 Adres: Gökçek Mahallesi Ayaş Yolu Gök Petrol Ofisi İçi Nu:396/A (Birsen Yemek Sanayi) Sincan ANKARA Düğün: 20 Nisan 2014 Pazar Günü Saat:12:00-15:00 Yer: Armoni Park Düğün ve Nikah Salonu Adres: Atatürk Mahallesi  
Bu habere 2 adet yorum eklendi . Bu haberin tamamını görebilmek veya yorum eklemek için tıklayınız..
 
Tüm Haber ve Duyuruların sadece son 10 tanesi gösterilmiştir.
Daha fazlası için Haberler veya Duyurular Bölümlerini kullanınız...
 
MEZUNLARIMIZ
Sizce Bu Kim ?
KİŞİSEL ÇAYIRPINAR SİTELERİ
Turgut Özkan
Mevlüt Özkan
 
 
KÖYLÜLERİMİZİN
KİŞİSEL SİTELERİ
Mehmet YORULMAZ
Zekeriya Gülşen'e ait web sitesi
Zekeriya GÜLŞEN
 
 
 
Şu anda sitede 4 kişi ve üyemiz olan 0 kişi var.
Copyright © 2014 Çankırı Çayırpınar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Her Hakkı Saklıdır. Sitedeki bilgi ve resimler resmi belge veya kanıt olarak kullanılamaz.
eposta: cayirpinar18@hotmail.com - cayirpinar18@gmail.com
Telefon : 0376 212 09 55 - 0530 884 81 91 Fax :

Sitemizin yapımında yardımlarını esirgemeyen Elvan EFE ve Cengiz EFE' ye teşekkür ederiz...